نشت یابی با دستگاه خیابان سمیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

نشت یابی با دستگاه خیابان سمیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی با دستگاه خیابان سمیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

بازدید کنندگان وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن سلام. در این قسمت قصد داریم تا سیستم لوله کشی گلخانه ها و روش های جلوگیری از نم ، نشت و رطوبت را شرح دهیم. گرچه در قسمت های گذشته اشاره ای به این مبحث داشتیم اما در این بخش توضیحاتی تکمیلی خدمت شما عزیزان اشاره شده است. با ما همراه باشید…

گرمایش از کف یک گزینه‌ی موثر برای گلخانه‌ها است که به جای گرم کردن هوای گلخانه گرما را مستقیماً به محیط کشت اعمال می‌کند. این روش دارای سه مزیت برای پرورش دهندگان گلخانه‌ای است: تولید سریع‌تر، محصولات با کیفیت‌تر و صرفه جویی در انرژی. در صورتی که دمای کف در حالت بهینه نگه داشته شود، دمای هوا در گلخانه را می‌توان ۳ تا ۶ درجه کاهش داد تا اتلاف گرما به بیرون کاهش یابد و در نتیجه مصرف انرژی کاهش پیدا می‌کند. این کار به این دلیل امکان پذیر است که جهت دستیابی به رشد مناسب گیاه دمای ریشه مهم‌تر از دمای برگ آن است. این سیستم شامل موارد زیر است:

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله_http://abtinsazehmodern.ir

  • آب گرم‌کن یا دیگ بخار
  • پمپ‌های گردشی
  • لوله کشی قطره‌ای 
  • کنترل‌ها

سیستم آبیاری قطره‌ای در مقایسه با سیستم آبیاری قدیمی دارای طراحی ساده و ارزان بوده و نصب آن نیز به راحتی انجام می‌شود. سیستم آبیاری پرفشار و پرحجم قدیمی به برنامه‌ریزی دقیق نیاز داشته، گران هستند و به چسب‌ها و اتصالات مخصوصی نیاز دارند. این سیستم کارا آب اندازه‌گیری شده با واحد گالن بر ساعت را تقسیم کرده و آب را صرفاً به قسمت‌هایی که به آب نیاز دارند ارسال می‌کند. با این کار سلامت گیاهان بهتر تأمین شده، در مصرف آب صرفه‌جویی می‌شود و رشد علف‌های هرز نیز کاهش می‌یابد.

قبل از این که سیستم را برای اولین مرتبه باز کنید، انتهای همه لوله‌های 1/2 اینچی را باز کرده و آب را باز کنید و اجازه بدهید که چند دقیقه این کار ادامه یابد. با این کار همه کثیفی‌ها و باقیمانده‌های مواد از داخل لوله‌ها شسته شده و از سیستم خارج می‌شود. انتهای لوله‌ها را به وسیله کلمپ یا بوشن ببندید.

صحت عملکرد قطره‌چکان‌ها و سیستم آبیاری را به دقت بررسی کنید. از نبودن نشتی لوله و نشتی در سیستم اطمینان حاصل نمایید. اگر در انتهای قطره‌چکان لوله‌های 1/2 اینچی نشتی وجود داشت باید آن قطره‌چکان را باز کرده و یک بوشن برای عایق کردن سوراخ در آنجا قرار دهید. دوباره قطره‌چکان را در یک قسمت دیگر قرار دهید.

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله شیان - http://abtinsazehmodern.ir

نشت یابی با دستگاه خیابان سمیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن های شرکت به صورت شبانه روزی

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *