نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

همراهان وب سایت آبتین سازه مدرن در این قسمت اطلاعاتی در ارتباط با تعمیر لوله پلی اتیلن بدون نیاز به جوشکاری را خدمت شما شرح می دهیم. برای نشت یابی و تشخیص نم، نشت و ترکیدگی لوله توجه به نکات ارائه شده در این بخش ضروری است. 

خطوط لوله پلی اتیلن نه تنها در برابر خوردگی و مواد شیمیایی مقاوم هستند بلکه اتصالات بدون نشتی در فواصل ۱۲ تا ۱۵ متری به اندازه‌ی خود لوله محکم هستند که یک سیستم بدون نیاز به نگهداری را فراهم می‌کند مگر در شرایط آسیب‌های پیش بینی نشده که در موارد نادر رخ می‌دهند. در صورتی که پلی اتیلن توسط یک شخص ثالث آسیب ببیند، ممکن است نیاز به روش‌های ترمیمی برای بازیابی سیستم لوله‌کشی در اسرع وقت باشد. دکتر پایپ روش موثری برای تعمیر لوله‌های پلی اتیلن پیشنهاد می‌دهد که شما را از تعویض لوله بی‌نیاز می‌کند.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

این روش هم برای نواحی وسیع آسیب دیدگی نظیر ترکیدگی لوله‌های صنعتی و هم برای نواحی کوچک آسیب دیده مانند لوله‌های خانگی ساختمانی کاربرد دارد و علاوه بر رفع نشتی لوله عمر آن را تا 20 سال افزایش می‌دهد.

بازرسی اصطلاحی است که برای گوش دادن به صدای نشت آب، در صورت وجود نداشتن هیچ گونه شواهد دیگری، مانند جاری شدن آب در خیابان به کار برده می‌شود. شیرها، فلکه‌ها و خطوط سرویس محل‌هایی است که در آن نقاط احتمال شنیدن صدای نشت آب وجود دارد.

از آنجایی که صدای عبور آب در دیواره‌های لوله بیشتر از صدای جریان داشتن آب در خاک است، همیشه اول بازرسی را از شیرها، فلکه‌ها و نشانگرها شروع کنید. هرچه به محل نشت نزدیک‌تر شوید، صدا بلندتر می‌شود. در پایان تصمیم بگیرید که صدا در کدام دو نقطه بیشترین شدت را دارد. اکنون آماده “تعیین دقیق محل نشت‌” هستید.

برای تعیین دقیق محل نشت، در این مرحله باید محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله را تعیین کنید. محل دقیق نشت در نشت‌یابی آکوستیک (صوت شناسی) معمولاً نقطه‌ای است که صدای نشت در آنجا بیشترین شدت را دارد.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن 

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *