نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان فردوسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان فردوسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در این بخش از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن شما را با لحیم کاری موثر، برای جلوگیری از نم ، نشت و ترکیدگی لوله آشنا می سازیم.برای کسب اطلاعات بیشتر متن زیر را بخوانید.

لحیم‌کاری سخت

لحیم‌ کاری سخت بسیار شبیه به لحیم‌کاری اتصالات است که در آن یک فلز فیلر با نقطه ذوب پایین‌تر از فلز اتصال برای پر کردن محل اتصال بین دو فلز پایه استفاده می‌شود. لحیم‌کاری سخت عمدتاً برای لوله‌کشی آب و بطور خاص‌تر برای آب‌رسانی در لوله‌های با قطر بزرگ انجام می‌شود. این روش بسیار مقرون بصرفه‌تر است.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان فردوسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

مزایا

  • مانند تکنولوژی لحیم‌ کاری امتحان خود را پس داده است.

  • اتصالات به علت نحوه‌ی واکنش آن به فلزی که در حال جوش داده شدن است قوی‌تر از فلز فیلر خواهند بود و بطور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر از یک اتصال لحیم‌ کاری شده می‌باشند.

معایب

بیشتر معایبی که در لحیم کاری وجود دارند در این روش نیز مشاهده می‌شوند.

رزوه‌ای

لوله‌ها و اتصالات رزوه‌دار که مرتبط با لوله‌های آب گالوانیزه هستند یک گزینه‌ی در حال فراموشی برای اتصالات هستند. این روش همیشه برای ترمیم‌ها یا اتصالات تخصصی مانند اتصالات فلنج استفاده می‌شود اما روش نصب ارجح نمی‌باشد.

مزایا

یک مزیت واقعی و مشخص برای نصب لوله‌ها و اتصالات گالوانیزه وجود ندارد.

معایب

  • معایب زیادی برای استفاده از اتصالات رزوه‌ای وجود دارد که یکی از آنها این حقیقت است که ترمیم لوله‌ها و اتصالات گالوانیزه می‌تواند دشوار باشد. با فرسودگی لوله‌ها و اتصالات گالوانیزه، رسوبات و زنگ زدگی‌ها شروع به تجمع در داخل لوله کرده و قطر داخلی لوله کاهش می‌یابد. در صورتی که نیاز به تعمیر باشد، لوله‌کش‌ها متوجه آسیب بیشتری در مقایسه با آنچه که در ابتدا انتظار می‌رفته است می‌شوند. برای تعمیر لوله‌ها و اتصالات رزوه‌ای، پیمانکار لوله‌کشی باید تجهیزات لازم برای برش و رزوه‌دار کردن لوله را داشته باشد و در صورت عدم وجود تجهیزات، لوله‌کش باید از مهارت کافی برای انجام اندازه‌گیری‌های صحیح برخوردار باشد. این اندازه‌گیری‌ها باید به صورتی باشند که فرد قابلیت برش و رزوه‌دار کردن لوله را داشته باشد. غلط بودن اندازه‌گیری‌ها می‌تواند موجب هدر رفتن زمان و پول و نارضایتی کارفرما گردد.

  • در صورتی که سیستم در حال فرسودگی باشد، یکپارچه شدن محل اتصال رزوه‌ای غیر عادی نیست که در این صورت جدا کردن آن بسیار دشوار خواهد بود. این کار معمولاً شامل بریدن لوله در محدوده‌ی کلی تعمیر و یافتن اتصالی که بتوان برای لوله‌کشی استفاده کرد، یا بریدن لوله در ناحیه‌ی نزدیک به اتصال و سرپوش گذاشتن بر روی لوله‌ی باقیمانده می‌باشد.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان فردوسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان فردوسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن های شبانه روزی

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *