نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان لاله زار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان لاله زار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در این قسمت قصد داریم تا شما را با دلایل اصلی نشت لوله‌های UPVC و PVC آشنا سازیم. لوله های پی وی سی و یو پی وی سی ، از بهترین لوله ها برای جلوگیری از نم ، نشت و ترکیدگی هستند.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان لاله زار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

 • عدم در نظر گرفتن انبساط حرارتی خطی: بیشتر لوله‌های پلاستیکی دارای ضریب انبساط حرارتی خطی بالاتری از مواد غیر پلاستیکی هستند. بالا بودن این ضریب در لوله‌های پلیکا باید در حین نصب جبران شود، بخصوص در محیط‌هایی که تغییرات دمایی زیادی رخ می‌دهد. روش معمول برای فراهم کردن امکان انبساط حرارتی نصب حلقه‌های انبساط در فواصل طولانی لوله‌کشی و استفاده از اتصالات شل یا آویزهای غلتان که اجازه‌ی لغزش را می‌دهند، می‌باشد. باید به منظور اطمینان از مهندسی مناسب سیستم جهت سازگاری با نوسانات دمایی که سیستم با آن مواجه می‌شود و گنجانده شدن قابلیت‌های انبساطی مناسب با یک کارشناس مهندسی سیستم معتبر مشورت شود.
 • استفاده‌ی بیش از حد از چسب: حلال‌های موجود در سیمان به راحتی به لوله‌های یو پی وی سی و پی وی سی جذب می‌شوند، یعنی به راحتی در جداره‌ی لوله و داخل سوکت اتصالات جذب شده و منجر به حلال پوشی یا نرم شدن مواد می‌گردد.
 • استفاده‌ی ناکافی از چسب: چسب کافی باید جهت پوشش کامل انتهای لوله و داخل اتصالات استفاده شود تا یک اتصال پیوسته بین لوله و سطوح اتصال شکل بگیرد. در صورت عدم استفاده از چسب کافی ممکن است حفره‌هایی در محل اتصالات ایجاد شوند.
 • استفاده از گیره‌ی نامناسب یا سفت بودن بیش از حد گیرهاستفاده از نوع نامناسب نواحی نگهدارنده روی لوله فشار وارد می‌کند. همچنین خم کردن لوله‌ها دور لوله پلیکا می‌تواند فشار موضعی زیادی را در محل تماس با لوله‌ها وارد کند. سایر دلایل عبارتند از:

   

   

  • استفاده از درزگیر ضد حریق ناسازگار
  • تماس بیرون لوله با مواد ناسازگار برای مثال روغن لحیم‌کاری

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان لاله زار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان لاله زار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *