تهران - خیابان سبلان خیابان مدنی خیابان محمودی کوچه پهلون پلاک یک
+989127527087

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

    صفحه اصلی » نشت یابی » نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت بازدیدکنندگان وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن.

آیا می دانید الکتروفیوژن چیست؟ چگونه می توان تعمیرات نشت و ترکیدگی لوله را انجام داد؟ مزایای روش الکتروفیوژن چیست؟ و چه زمانی از روش الکتروفیوژن استفاده می شود؟

در این قسمت از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن، قصد داریم تا شما را با روش های تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله آشنا کنیم. گرچه در متون قبلی در ارتباط با برخی روش های نشت یابی ، توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه شد، اما روش های نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله به چند مورد محدود نمی شوند و تکنیک های نشت یابی با دستگاه و بدون دستگاه ، بسیار گسترده می باشند. یک شرکت خدمات ساختمانی با مجموعه ای از تکنیک ها روبروست و باید به تمام تکنیک ها اگاهی داشته و در زمان مقتضی از آن ها بهره ببرد.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

برای انتقال گاز و آب، روش الکتروفیوژن تقریباً کل بازار را به خود اختصاص داده و روش برگزیده‌ای برای جوش دادن لوله‌ها می‌باشد. با بررسی دقیق عوامل هزینه بر انفرادی، می‌توان مقرون ‌به ‌صرفه بودن این روش از نظر اقتصادی در ابعاد بزرگ‌تر را نیز ثابت کرد.

عدم استفاده از روش الکتروفیوژن به هنگام نصب زانویی لوله امکان‌پذیر نیست، به هنگام انجام تعمیرات یا وصل کردن لوله‌ها به‌ خصوص زمانی که فضا کم بوده و اتصالات داخلی و لوله‌های T مورد نیاز می‌باشند. قطعات زینی مانند شیر تحت ‌فشار و توپی‌ها هرگز با استفاده از سیم‌پیچ حرارتی جوش داده نمی‌شوند. بنابراین یک روش جوشکاری مناسب باید در اختیار شرکت لوله کشی قرار بگیرد.

استفاده‌ی کاربردی تا رنج d630 به‌عنوان یک مبنای قابل‌ مقایسه به‌ منظور تشخیص میزان سرمایه‌گذاری و استهلاک انجام می‌شود. به‌طور عملی، ابزار ذوب حرارتی برای لوله‌هایی با ابعاد بیشتر از d315 میلی‌متر باید برای پروژه‌های خاص اجاره شوند که به معنی افزایش هزینه‌ی اجاره‌ی دستگاه به‌جای تنها یک سرمایه‌گذاری می‌باشد.

به دلیل سرمایه‌ی مورد نیاز بسیار کمتر برای روش الکتروفیوژن و مزایای این روش به علت سرعت زیاد آن، هزینه‌ی انجام روش ذوب حرارتی ۳۰ برابر بیشتر خواهد بود.

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

۰۲۱۷۷۵۴۶۴۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن 

۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس