نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان کریمخان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان کریمخان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در قسمت های قبلی روش تشخیص نم، نشت و ترکیدگی لوله های آب خدمت شما شرح داده شده است. در این قسمت نیز نکات تکمیلی نشت یابی ذکر شده است…

اگر لوله‌ها و اتصالات خانه یا محل کار شما نشتی دارد و دسترسی به این لوله‌ها و تعویض آن‌ها مشکل و زمان‌بر است، نیازی به تعویض لوله‌ها نیست کافیست لوله های آب تعمیر شوند.

اگر مبلغ قبض آب بسیار بیشتر از چند ماه گذشته باشد و با صرفه‌جویی در مصرف آب نیز کاهش نیابد، به احتمال زیاد جایی از لوله‌ای آب دارد هدر می‌رود.

اعداد کنتور نگرانی درباره ترکیدگی لوله را تایید می‌کند.

ازآنجایی که کپک و قارچ در محیط‌های تاریک و مرطوب رشد می‌کند، نشتی لوله‌های داخل دیوار بستر مناسبی را برای رشد کپک و قارچ ایجاد می‌کند. بنابراین اگر روی دیوارهایی به جز دیوار حمام این علائم را مشاهده کردید، احتمالاً لوله ترکیده است.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان رحمانی-abtinsazehmodern-ir

باد کردن، فروریختن، تاب ‌برداشتن یا لک شدن سقف، کف و دیوارهای خانه علامت نشتی لوله‌های اطراف ناحیه خرابی است. البته رطوبت زیاد محیط نیز می‌تواند علت این مشکلات باشد. اما اگر علاوه بر این خرابی‌ها، قبض آب نیز زیاد شود و علائم پیش‌گفته نیز مشاهده شود، باید خود را آماده تعمیر نشتی لوله کنید.

جمع شدن آب راکد و کهنه بوی رطوبت ناخوشایندی را تولید می‌کند. بنابراین اگر سرویس بهداشتی را تمیز کرده‌اید، اما هنوز بوی رطوبت از بین نرفته است، حتماً جایی ترکیدگی لوله است که آب از آن خارج می‌شود و در جایی از خانه جمع می‌شود.

این روش ها جزو پایه ای ترین روش های تشخیص نم، نشت و ترکیدگی ترکیدگی لوله می باشند. اما استفاده از تکنسین های مجرب برای تعمیرات هم امری اجتناب ناپذیر است. 

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان بهبودی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

نشت یابی با دستگاه نشت یاب خیابان کریمخان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن های شرکت به صورت شبانه روزی

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *