نشت یابی لوله با دستگاه دروازه شمیران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی لوله با دستگاه دروازه شمیران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

بازدید کنندگان وب سایت آبتین سازه مدرن سلام. در قسمت های قبلی در ارتباط با روش های تعمیر لوله های آسیب دیده و تشخیص نم و نشت و رطوبیت و نشت یابی توضیحاتی ارائه شد. در این قسمت روش های دیگر تعمیر لوله و نم و نشت یابی خدمت شما عزیزان ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید…

در صورتی که آسیب در خط لوله با یک اتصال مکانیکی تکی قابل تعمیر نباشد، می‌توان از دو اتصال مکانیکی با بریدن لوله‌ی آسیب دیده و ایجاد یک مجموعه با دو اتصال مکانیکی و یک لوله‌ی پلی اتیلن با اندازه و طول مناسب در وسط آن استفاده کرد.

مجدداً باید با توجه به دستورالعمل‌های ارائه شده توسط سازنده کار کرد. تعمیر در لوله‌های بزرگ نیاز به متصل کردن وسایل با توجه به اندازه‌ی لوله‌ای که تحت تعمیر قرار گرفته است دارد.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان ماهانی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir.jpg

یک اره برای بریدن لوله آسیب دیده و قطعه‌ی جایگزین بین دو سر لوله نیاز است. یک آچار نیز برای سفت کردن پیچ‌ها مورد نیاز می‌باشد. بعد از اینکه قسمت آسیب دیده بررسی شد، می‌توان آن را جدا کرد. لوله‌ی پلی اتیلن آسیب دیده معمولاً با استفاده از یک اره برقی بریده می‌شود. فاصله‌ی بین دو سر لوله‌ی بریده شده را اندازه بگیرید و یک لوله‌ی پلی اتیلن جایگزین را به میزان تقریباً نیم اینچ کوتاه‌تر از این فاصله ببرید. سفت کننده را در هر دوطرف لوله‌ی پلی اتیلن موجود و در دو طرف بخش جایگزین نصب کنید.

تعمیرات با غلاف‌های سخت

تعمیرات را می‌توان با استفاده از یک غلاف سخت اتصال مکانیکی همراه با سخت کننده‌ی توکار، وسیله مهار کننده، واشر و بولت‌های سه راهی انجام داد. یک اره برای بریدن لوله‌ی آسیب دیده و بریدن بخش جایگزین لوله‌ی پلی اتیلن نیاز است. از آچار نیز باید برای سفت کردن پیچ‌ها استفاده کرد. لوله، واشر و غلاف سخت باید قبل از سفت کردن نهایی بولت‌ها تمیز شوند. مزیت این روش تعمیر این است که می‌توان آن را در محیط مرطوب بدون تجهیزات خاص انجام داد.

نشت یابی لوله با دستگاه دروازه شمیران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی لوله با دستگاه دروازه شمیران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن های شرکت به صورت شبانه روزی

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *