نشت یابی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه در نارنجستان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه در نارنجستان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در نظر گرفتن انبساط و انقباض در لوله ها با جنس های مختلف متفاوت است. مثلا در لوله های pvcضریب انبساط خطی نسبت به لوله های از جنس فلز بیشتر است.

 در شبکه های لوله کشی معمولی که فاضله ی لوله ها از هم زیاد نیست و کمتر از پانزده متر می باشد، استفاه از تکیه گاه های مناسب مشکلی به وجود نخواهد آمد .

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه در نارنجستان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

انقباض و انبساط ، بین تکیه گاه ها کهار می شود و قطعات لوله کشی این تنش ها را آزاد می کنند . هنگامی که لوله ها بازاویه تند ( ۴۵ تا ۹۰ درجه ) تغییر جهت می دهد و دنبال آن لوله کوتاهی در شبکه وجود دارد ، تکیه گاه نزدیک محل تغییر جهت، باید به لوله محکم شود. این تکیه گاه از وارد آمدن نیروی خمشی زیاد بر اتصال جلوگیری می کند . اگر پس از تغییر جهت، لوله بلندی به شبکه وصل شود، تکیه گاه بعدی در طول خط لوله بلند باید آزاد باشد و به راحتی جابه جا شود .
-برای جلوگیری از ترکیدگی لوله در لوله کشی فاضلاب می توانید به صورتی که در بالا توضیح داده شده از تکیه گاه استفاده کنید. برای آزمایش لوله ها از جنس ABS یک ساعت بعد از چسباندن می توان آن را تست کرد.

اما لوله های PVC،به زمان بیشتری  برای چسبیدن نیاز دارند.جدول هایی وجود دارد که خصوصیات مختلف لوله های پی وی سی نظیر زمان گیرش اولیه ( از موقع زدن چسب تا زمان مناسب برای جا به جایی مطمئن ) و زمان گرفتن اتصال ( از موقع زدن چسب تا زمان تست ) را ارائه می دهند.

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه در نارنجستان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

برای نصب تکیه گاه باید در لوله کشی فاضلاب باید به نوع و نحوه ی نصب تکیه گاه دقت کرد تاکارایی لازم را جهت جاوگیری از ترکیدگی لوله داشته باشد.در لوله های عمودی این است که نباد مانع انبساط افقی آنها شود. به همین ترتیب برای انشعاب ها لوله کشی فاضلاب و زیر سیفون جای انبساط را هم در نظر گرفت. برای لوله های آویخته از سقف استفاده از بست های رکابی به فاصله ۲/۱ تا ۵/۱ متر توصیه می شود .

نشت یابی و تشخیص نم با دستگاه درختی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه در نارنجستان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

شماره تلفن شرکت

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *