تشخیص ترکیدگی لوله چیذر تهران ، 989127527087+

نشت یابی درکه تهران ، آبتین سازه 989127527087+

نشت یابی درکه تهران ، آبتین سازه 989127527087+

شرکت آبتین سازه مدرن مدرن با نیرویی با مهارت بالا در زمینه نشت یابی درکه تهران در این محله آماده سروس دهی به شما عزیزان می باشد.

این شرکت توانسته تا برای رضایت شما مشتریان بهترین نوع سرویس دهی را در اختیار شما بگذارد و تا با بروز ترین دستگاه ها مشکل رفع نشت یابی در محله درکه منزل شما حل شود.سایر همکاران ما

نشت یابی درکه تهران

مشکلات و محدودیت ها در کار نشت یابی و راه حل های عملی چاره ساز

  • مسایل مشکلات

علی رغم کار صحرایی دقیقی که توسط افراد ورزیده انجام می گیرد، هراز گاهی اطلاعاتی که جمع آوری می شود گمراه کننده هستند و نتایجی که از این اطلاعات گرفته می شود به نظر مشکوک می رسند ولذا نتیجه گیری و جمع بندی را مشکل می سازد برخی دلایل مبنی بر نادرست بودن اطلاعات به شرح زیر هستند:

آب بند نیومدن شیرهای قطع و وصل:

برخی از شیر فلکه ها خوب بسته نمی شوند و مقدار آب از آنها عبور می کند و بنابراین نمی توان ارتباط ناحیه تحت آزمایش را با نواحی مجاور کاملاً قطع کرد.

انشعابات نا شناخته :

وجود این قبیل انشعابات باعث می شود که از جریانات ورودی یا خروجی از این طریق به ناحیه تحت آزمایش اطلاعی حاصل نشود.

انشعابات غیر مجاز :

با وجودی که در موقع آزمایش آب مصرف کنندگان قطع می شود ولکن به علت باز بودن شیرهای غیر مجاز میزان آب تلف شده زیادتر از حد واقعی به دست می آید.

محدودیت ها :

آنچه می توان در مورد نشت یابی یا جلوگیری از بروز نشت انجام داد عملاً به آن بخش از تاسیسات محدود می شود که در حیطه بهره برداری شرکتهای آب و فاضلاب است بزرگترین اشکال این است که هیچگونه کنترل در تلفات آب در سیستم توزیع آب داخل منازل صورت نمی گیرد و لذا در مواردی که برای سنجش آب مصرفی منازل کنتور وجود دارد.

abtinsazehmodern.ir

نشت یابی درکه تهران ، آبتین سازه 989127527087+

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *