نشت یابی و رفع نم با دستگاه بزرگراه جناح ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه بزرگراه جناح ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آماده‌سازی و نصب این لوله و اتصالات همراه نیاز به مهارت نسبتاً بالایی دارد. نصب اتصالات مکانیکی برای لوله‌های شیاردار آسان است اما یادگیری نحوه‌ی اندازه‌گیری و شیاردار کردن لوله زمان‌بر است. برای لوله‌های فلنج، لوله ‌کش مورد نیاز برای نصب قطعات قرقره و اتصالات فلنج باید برای انجام اتصالات جدید یا تعمیر مهارت بالایی داشته باشد. برای اینکه بتوان بطور صحیح اندازه‌گیری کرد، اتصالات قدیمی را جدا کرد و با اتصالات جدید جایگزین کرد، نیاز به مهارت بخصوص در لوله‌ها و اتصالات با قطر زیاد است. در صورت اشتباه در اندازه‌گیری‌ها حرکت دادن یک لوله‌ی ۸، ۱۰ یا ۱۲ اینچی به مقدار نیم اینچ بسیار دشوار خواهد بود.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه بزرگراه جناح ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

اتصالات سنگین، حجیم و گران هستند.

تعمیرات نیاز به نیروی کار زیادی دارند.

با اینکه لوله‌های پلاستیکی را می‌توان با اتصالات مکانیکی استفاده کرد،‌ میزان مهارت برای نصب آنها متفاوت نمی‌باشد اما ممکن است در هزینه‌ی مصالح صرفه‌جویی شود.

اتصال مکانیکی شامل هر روش اتصال لوله از طریق کوپلینگ است که از فشرده‌سازی یک واشر لاستیکی برای تضمین آب‌بندی استفاده می‌شود. دو نمونه از اتصالات مکانیکی عبارتند از لوله‌ها و اتصالات فلنج، لوله‌های شیاردار با کوپلینگ‌ها یا اتصالاتی که دارای واشر لاستیکی بوده و داخل شیار قرار می‌گیرند و لاستیکی که فشرده شده و شیار را پر کرده و محل اتصال را آب‌بندی می‌کند.

  • از لحاظ تئوری انجام تعمیرات روی این اتصالات آسان‌تر است.
  • این اتصالات با فشار بالا بوده و بنابراین آستانه تحمل آنها بالا است. لوله‌ها و اتصالات با قطر بسیار بزرگ قابل نصب هستند.

 

در روش تست کنترل کیفیت و جوشکاری، گاهی اوقات نمونه‌های متالوگرافی از یک سازه برداشته می‌شوند تا کیفیت جوشکاری کنترل شود. این تست‌های مخرب به منظور تعیین بصری خصوصیات جوش‌ها استفاده می‌شوند. نمونه‌های تست متالوگرافی بخش‌هایی هستند که از محل جوش در سطح مورد نظر بریده شده و سپس برای آشکار ساختن ساختار آن صیقل داده می‌شوند.

این نمونه‌ها ممکن است با چشم غیر مسلح یا با بزرگنمایی‌های مختلف برای مثال با استفاده میکروسکوپ بررسی شوند. خصوصیاتی که باید کنترل شوند شامل یکنواختی، محل و عمق نفوذ جوش‌ها؛ ساختارهای متالورژیکی جوش، ناحیه‌ی همجوشی و ناحیه تحت تاثیر حرارت؛ گستردگی و توزیع اجزاء نامطلوب در جوش؛ گرادیان سختی و تعداد نواحی جوش هستند.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه بزرگراه جناح ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه بزرگراه جناح ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *