نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن

گاز هایی که عمدتا در چاه ها یافت می شود به شرح زیر می باشند. آیا می دانستید که گرفتگی چاه با نشت لوله ارتباط دارد و موجب ترکیدگی لوله و خسارات جبران ناپذیر می شود؟ بنابر این با شناخت مضرات گاز های چاه و التزام به جلوگیری از آن از نشت لوله و ترکیدگی آن ها با مشورت متخصصان، اقدام نمایید.

1-NH3 يا آمونياك : این گاز از هوا سبک تر، بی رنگ و بوی آن تند و زننده و در صورت اختلات با هوا و گرم شدن و همچنین با تحت فشار قرار گرفتن قابلیت انفجار دارد . خنثی سازی آن با آب پودری صورت می گیرد این گاز باعث تحریکات چشم، بیتنی و مجاری تنفسی انسان می گردد و بی هوش کننده و سرفه آور است حتی در سطح پوست تولید سوختگی می کند وجود 1 الی 5% درصد این گاز به مدت 1 ساعت تولید مرگ می کند .
شخصی که دچار مسمومیت با این گاز شده باشد عرق شدید می کند که باید به هوای آزاد منتقل شود و چشم و پوست و محل های آلوده را با آب زیاد شستشو داد همچنین هرگونه لباس آلوده را از تن وی خارج نمود .
 از تجزيه و تخمير محصولات انساني يا حيواني و بعضي مواد بوجود مي آيد. وجود اين گاز درون چاه باعث كمبود شديد اكسيژن و مشكل تنفسي نيز مي شود. نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲ ، اين گاز در جاهايي كه براي دفع فضولات انساني حفر شده بوجود مي آيد.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور -abtinsazehmodern-ir

2-   هيدروژن سولفوره: این گازها در اثر سوختن ناقص موادی مانند مو و پشم و گوشت و موادی که دارای گوگرد می باشند بوجود می آید . بوی این گاز شبیه بوی تخم مرغ گندیده می باشد . مقدار خیلی کم این گاز را می توان با حس بویایی تشخیص داد در جاهایی که تدریجاً استشمام شود حس بویایی را فلج می کند .
1 % این گاز شدیداً خطرناک است و تا 2% این گاز را می توان تشخیص داد در جایی که مقدار گاز در چاه زیاد باشد تخلیه گاز باید با وسایل ضد جرقه انجام گیرد . اگر گاز در محیط سر بسته ای از داخل چاه نشت کند امکان مسمومیت وجود دارد . شخصی را که برای مدتی از این گاز تنفس کرده باید به هوای آزاد انتقال داد و در صورت عدم تنفس اقدام به دادن تنفس مصنوعی و اکسیژن نموده و مصدوم را به بیمارستان منتقل نمود . چاهايي كه گوگرد و يا آب گوگرد دارد قابليت انفجار آن شديد مي باشد و تنفس آن باعث تحريك شديد دستگاه تنفسي شده و تنفس را سريع مي كند و گاز بيشتر تنفس مي شود كه بسيار سمي است و باعث مرگ مي گردد. اين گاز از تجزيه و تخمير مواد شيميايي بوجود مي آيد .

3-   CH4  يا گاز متان : اين گاز نيز بي بو و بي رنگ است و قابليت انفجار شديد دارد و باعث كمبود اكسيژن در محيط   مي شود. نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲، اين گاز حاصل تجزيه و تخمير در اثر فعل و انفعالات ميكرو ارگانيزم هاي موجود در محيط زيست مقدار کمی از آن در آب حل می شود .
مخلوط این گاز با هوا و اکسیژن و با گاز کلر قابل انفجار است ، سمی است و استنشاق آن به مدت طولانی جای اکسیژن را در دستگاه تنفسی اشغال و تولید خفگی می نماید . باید مصدوم به هوای آزاد منتقل کرد و در صورت لزوم اقدام به تنفس مصنوعی نمود . 
4-   گاز كربنيك : گازی بی بو، بی رنگ، غیر قابل اشتعال سنگینتر از هوا و محلول در آب است ، این گاز می تواند سرعت و حجم تنفس را 50% بالا ببرد وجود 3% آن سرعت و حجم تنفس را 2 برابر می نماید و مقدار 10% آن کمتر از چند دقیقه تولید مرگ می نماید عمده ترین خطر این گاز بالا بردن سرعت تنفس است .
 5-   گاز منوكسيد كربن : گازي بي بو و بي رنگ و بي طعم است كه در اثر سوختن ناقص مواد حاصل مي شود كه هموگلوبين خون 200 بار ميل تركيبي بيشتري نسبت به اكسيژن با اين گاز دارد و در صورت تشخيص جايگزين اكسيژن در بدن شده و موجب مرگ بدون درد انسانها مي گردد.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور -abtinsazehmodern-ir

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان هفده شهریور ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *