نشت یابی شمال تهران ، آبتین سازه مدرن،989127527087+

نشت یابی شمال تهران ، آبتین سازه مدرن ، 989127527087+

نشت یابی شمال تهران ، آبتین سازه مدرن،989127527087+

شرکت آبتین سازه مدرن دارای کادری مجرب وبا سرویس دهی بالا در زمینه نشت یابی شمال تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

شرکت آبتین سازه مدرن امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به شما هموطنان ارائه نمایید.این شرکت در حال حاضر در شمال تهران در حال فعالیت در زمینه نشت یابی می باشد.امیدوارم بتوانیم در این زمینه مشاوره اینترنتی،تلفنی،حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده ورضایت شما را بر آورده نماییم.سایر همکاران ما

تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه نشت یابی

نشست یابی شمال تهران،آبتین سازه مدرن،989127527087+

دستگاه نشت یابی از امواج برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت دیوارها استفاده می کند.در این دستگاه یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده که درون یک محفظه کپسول شکل قرار می گیرد.آبتین سازه مدرن با نشت یابی شمال تهران آماده خدمات به شما عزیزان تهرانی می باشد.

این کپسول روی لوله ها،دیوارها ویا مکانی که قرار است عملیات نشت یابی در آن تشخیص داده شود حرکت میکند.فرستنده امواج خود را به طرف هدف می فرستدو امواج بازگشتی از آن را در یافت میکند. پس از آن دستگاه نشت یابی با استفاده از روش های کامپیوتری وجود ترک و نشت درون لوله ها یا دیوار را مشخص می کند.

تشخیص نشت یابی از روی کنتور آب

نشت یابی شمال تهران

  1. کنتور اصلی خانه تان را برای نشت یابی کنترل کنید. نشت یابی های بزرگ و یا ترکیبی از نشت های کوچک در اغلب موارد توسط کنتور آب شما قابل شناسایی می باشدو شما قادر هستید که طی مراحل زیر کنترل ساده نشت یابی را انجام دهید.
  2. رقم کنتور را ثبت کرده و پانزده دقیقه منتظر بمانید و مراقب باشید که کسی در این زمان از آب استفاده نکند.
  3. دوباره عدد روی کنتور را یادداشت کنید.اگر در زمان آزمایش عدد کنتور مصرف آب را نشان دهد ممکن است نشتی در کار باشد.آزمایش کنتور فقط نشت یابی های بزرگ را نشان می دهدو با این آزمایش شما نمی توانید نشت های کوچک درون خانه تان را ردیابی کنید.

برای رد یابی و تشخیص نشت یابی با شرکت آبتین سازه مدرن در زمینه نشت یابی شمال تهران تماس حاصل فرمایید تا در این امر به شما کمک رسانی کنند.

 

 

http://abtinsazehmodern.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *