نشت یابی قیطریه تهران ، آبتین سازه 989127527087+

نشت یابی قیطریه تهران ، آبتین سازه 989127527087+

نشت یابی قیطریه تهران ، آبتین سازه  989127527087+

شرکت آبتین سازه مدرن با کادری بی نظیر و ماهر در محله شما در زمینه نشت یابی قیطریه تهران آماده سرویس دهی به شما مشتریان می باشد.

این شرکت در نظر دارد تا برای شما عزیزان در محله قیطریه برای رفع مشکل نشت یابی ساختمان شما به بهترین شکل کار خود را انجام دهد با بهترین دستگاه های روز و نیرویی قوی تا بتواند رضایت شما را جلب کند. سایر همکاران ما

لوله ها از وسیله ناسیساتی ساختمان ها هستندکه موارد استفاده فراوانی دارندانتقال آب و گاز و… و مورد استفاده قرار میگیرند اما با تمام مزایایی که برای انتقال دارندمعایبی از جمله نشتی و گرفتگی و ترکیدگی و…. را با خود به همراه دارند و شما باید علائم مربوط به هر یک از این اتفاقات را بدانید تا در صورت بروز هر کدام در سریع ترین زمان ممکن نیست به نشت یابی و باز کردن لوله اقدامات لازم را انجام دهید.

نشت یابی قیطریه تهران

نشت یابی

هنگامی که یک لوله فلزی یا غیر فلزی که حاصل جریان فشار آب باشد و مورد آسیب واقع شود به اصطلاح می گوییم دچار نشتی شده و آب با فشار از محل آسیب دیده خارج می شود.اگر شما نمی خواهید درگیر مسائل مربوط به نشت یابی لوله آب شوید باید از عوامل مختلف نشتی آب آگاهی لازم را داشته باشید:

  1. ترکیدگی لوله
  2. کولر آبی
  3. شیرهای قدیمی
  4. شیرهای آب اهرمی
  5. سیفون توالت
  6. دستگاه تصفیه آب

abtinsazehmoder.ir

تشخیص نشت با استفاده از دستگاه نشت یابی

دستگاه نشت یابی از امواج برای تشخیص ترکیدگی لوله ونشت دیوارها استفاده می کند در این دستگاه یک گیرنده و فرستنده تعبیر شده که درون یک محفظه کپسول شکل قرار دارد این کپسول روی لوله ها و دیوار ها یا مکانی که قرار است عملیات نشت یابی در آن تشخیص داده شود حرکت مکندو پس از آن دستگاه نشت یابی از روش های کامپیوتری محل نشت درون لوله را مشخص می کند.

نشت یابی قیطریه تهران ، آبتین سازه 989127527087+

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *