نشت یابی لوله آب با دستگاه در ایوانک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی لوله آب با دستگاه در ایوانک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

مشکل دیگری که در تمام دنیا با آن مواجه هستند، فرسودگی و پوسیدگی لوله های آب رسانی شهری و همچنین شبکه های لوله کشی خانگی است. 

در کشور ما بنا بر اظهارات مديرعامل شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور، لوله های فرسوده زیاد است و قدمت لوله های آب در برخی از شهرها به ۵۰ تا ۶۰ سال پیش بر می گردد. 

فرسودگی لوله های آب رسانی باعث مشکلاتی نظیر شکستگی و ترکیدگی لوله ها و در نتیجه ورود گل و لای به داخل آب شهری می شود. از طرفی ذرات ناشی از پوسیدگی و زنگ زدگی لوله ها نیز از همین طریق وارد آب مصرفی شهری می شوند.

این مشکلی است که نه تنها در کشور ما بلکه در تمام دنیا با آن مواجه هستند و بهترین راه حل ، استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در آشپزخانه ها و درست در نقطه مصرف ، آب را از فیلترها عبور می دهند و این ناخالصی های ثانویه را از آب جدا می کنند.

نشت یابی لوله آب با دستگاه در ایوانک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

بدیهی است چنانچه ناخالصی های حل شده در آب حذف شوند ، آب سبک تر و گوارا تر می شود و کیفیت آن بالاتر خواهد رفت.

اما این در صورتی عاقلانه و مقرون به صرفه است که آب فقط صرف آشامیدن شود. استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی استاندارد که مجهز به فیلترهای  اسمز معکوس RO هستند باعث می شود که با حذف ناخالصی های حل شده ، آب سبک تر ، گواراتر و باکیفیت تر از آنچه هست ، شود.

از طرفی از آنجا که این آب فقط صرف آشامیدن می شود لذا صرف هزینه برای آن نه تنها غیراقتصادی نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری بر روی سلامتی افراد محسوب می شود.

برای حل مشکل نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

نشت یابی لوله آب با دستگاه در ایوانک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی لوله آب با دستگاه در ایوانک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *