نشت یابی لوله آب با دستگاه در پونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی لوله آب با دستگاه در پونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

هدف از عایق کاری برای جلوگیری از مبادله حرارت قابل توجه بین هوای محیط و آب داخل لوله می باشد. برای جلوگیر از یخ زدگی و ترکیدگی در لئله های آب سرد اتلاف انرژی حرارتی در لوله های آب گرم می بایستی از عایق استفاده نمود.

یکی دیگر از اجزای مهم در اتصالات رزوه ای،خمیر آب بندی است که رزوه را قبل از اتصال با آن می پوشانند.خمیر آب بندی لوله کشی دو وظیفه را انجام می دهد.نخست آنکه در زمان پیوند خوردن اتصال سطوح جفت شونده را روانکاری می کند. دوم اینکه موجب آب بندی اتصال می شود. خمیر آب بندی باید با ویژگی های کاربرد سازگاری داشته باشد.

نشت یابی لوله آب با دستگاه در پونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

به علاوه سیستم لوله کشی حرارتی می تواند سیستم بسیار ساده ای متشکل تنها از تعدادی لوله و یا سیستم بسیار پیچیده ای متشکل از صدها لوله باشد این سیستم می تواند به سادگی یک لوله منفرد باشد که آب در یک منبع به منبع دیگر منتقل می کند یا سیستم پیچیده ایی تعداد زیادی اتصال باشد که آب را در منطقه وسیعی توزیع می کند و یا سیستمی که آب را به سیستم خاص تزریق می کند. لوله ها می توانند دارای ارتفاع متفاوتی در ابتدا و انتها و سایزهای مختلفی باشند شبکه های لوله کشی ممکن است شامل منابع ذخیره تانک های فشار پمپ ها،شیرها،وسایل کنترل فشار،مبدل ها و سایر وسایلی باشند که روی جریان آب تاثیر می گذارند.

ابزارهایی که به سامانه های لوله کشی رزوه ای متصل می شوند،باید برای تعمیر و سرویس در دسترس قرار داشته باشند.

عایق  ماده ایست که در جلوگیری و توقف(کاهش)جریان یافتن گرما کمک می کند.عایق در واقع به عنوان غلافی بین دو لایه جسم با درجه حرارت های متفاوت عمل می کند. به طوری که اولا اتلاف حرارت از جسم گرم را کاهش می دهد و ثانیا انتقال گرما به جسم سرد را می کاهد .عایق های گونگونی با مقاومت های حرارتی برابر،از نظر میزان صرفه جویی در انرژی آن ها در قیمت و محل کاربرد آن هاست . با عایق کاری خوب می توان مقدار زیادی از انرژی که امروزه در لوله کشی ساختمان به هدر می رود را صرفه جویی نمود.

عایق کاری نقش مهمی در هدر رفتن گرمای آب مصرفی در سیستم های لوله کشی روکار کشیده شده دارند. یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب عایق میزان مقاومت حرارتی عایق می باشد.هرچه مقاومت عایق بالاتر باشد،عایق حرارت کمتر از خود عبئر داده صرفه جویی در اتلاف انرژی ئ از دست رفتن حرارت آب گرم مصرفی دارد.

نشت یابی لوله آب با دستگاه در پونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی لوله آب با دستگاه در پونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *