نشت یابی لوله با دستگاه خیابان نجات اللهی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-http://abtinsazehmodern.ir

نشت یابی لوله با دستگاه خیابان نجات اللهی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی لوله با دستگاه خیابان نجات اللهی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

برای نشت‌یابی علاوه بر دستگاه‌های نشت‌یابی به دستگاه‌های دیگری نیز برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله‌ها، آزمایش کیفیت آب و اطمینان از یکی بودن آب نشتی و آب لوله‌کشی نیز نیاز است.

در مواردی که لوله‌ها به شدت آسیب دیده باشند، تعویض آنها تنها گزینه‌ی ممکن می‌باشد. هرچند توصیه می‌شود که سیستم لوله‌کشی قبل از انتخاب سرویس مورد نظر بازرسی شود، زیرا در صورتی که امکان تعمیر وجود داشته باشد بسیار ارزان‌تر خواهد بود.

آشکارساز لوله فلزی، آشکارساز لوله غیرفلزی و ژنراتور ضربه قوچ از جمله وسایلی هستند که برای مکان‌یابی لوله به کار برده می‌شوند. اما برای این که مشخص شود آیا آب نشتی همان آب لوله‌کشی است یا خیر، متخصص از دستگاه‌های ساده‌ای مانند دماسنج آب، آنالیزور کلر باقیمانده، پی اچ متر و آشکارساز هدایت یا از روش دقیق اندازه‌گیری تری هالومتان استفاده می‌کند.

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

حفر کردن زمین برای تعویض لوله‌ها می‌تواند چند هفته طول بکشد، اگر در مورد عدم امکان استفاده از لوله‌ها برای مدت زمان طولانی نگرانی وجود داشته باشد، در این صورت ترمیم لوله گزینه‌ی بهتری خواهد بود. سریع‌تر بودن زمان تحویل نیز به کم نگه داشتن هزینه‌ها کمک می‌کند.

یکی از مشکلات اصلی در تعویض لوله این است که اجرای آن می‌تواند هزینه‌ی بسیار زیادی داشته باشد. حفر زمین و تعویض لوله می‌تواند پرهزینه باشد. تعویض لوله‌های قدیمی در خانه‌های بزرگ دو حمامه که دارای چندین اتاق هستند هزینه‌ی بسیار زیادی داشته و نیاز به ایجاد برش در دیوارها و کف‌ها دارد، بنابراین قطعاً هر شخصی قبل از اینکه این کار ضروری باشد آن را انجام نمی‌دهد.

می‌توانید دور محل نشتی را با نوار چسب لاستیکی بپوشانید. مزیت استفاده از چسب این است که می‌توانید آن را ده‌ها دور و برای مسافتی طولانی روی شکاف‌های لوله بپیچید. اما نقطه ضعفش این است که پیچیدن چسب راه‌حل مناسبی برای محل‌های تنگ نیست و در این نقاط  فضای لازم برای پیچیدن چسب وجود ندارد.

نشت یابی لوله با دستگاه خیابان نجات اللهی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-http://abtinsazehmodern.ir

نشت یابی لوله با دستگاه خیابان نجات اللهی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

شماره تلفن های شرکت به صورت شبانه روزی

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *