نشت یابی و رفع نم با دستگاه تهران پارس ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه تهران پارس ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

یک لوله‌ی شکسته را در نظر بگیرید که در زیر چندین متر خاک فشرده دفن شده بخصوص در صورتی که در محلی واقع شده باشد که دسترسی به آن دشوار است، برای مثال زیر ساختمان، یک باغ یا سازه‌هایی مانند جاده‌ها، راه‌ها یا دیوارهای نگهدارنده. در گذشته تنها یک گزینه وجود داشت و آن کندن زمین و تعویض لوله بود که صرفنظر از محل آن در بیشتر موارد بسیار دشوار است. بنابر این تعمیر لوله های ساختمان در هنگام، نم و نشت و ترکیدگی لوله ، اقدامی مناسب تر است.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه تهران پارس ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-ABTINSAZEHMODERN-IR

تعمیرات لوله‌ها در شرکت آبتین سازه مدرن یک گزینه‌ی بسیار مقرون به صرفه‌تر است. این روش نیاز به نیروی کار کمتری دارد زیرا سیستم لوله‌کشی نباید از زمین جدا شود. علاوه بر این، نیاز به صرف پول زیاد برای مصالح جدید نمی‌باشد و به علت استفاده از روشی با میزان تخریب کمتر کار بازسازی کمتری نیاز خواهد بود. ترمیم لوله کمتر تخریبی بوده و بنابراین مزاحمت برای همسایه‌ها به حداقل می‌رسد.

در نشت یابی و رفع نم با دستگاه تهران پارس ، هنگام انتخاب بین تعویض لوله و تعمیر لوله، نیاز به در نظر گرفتن تاثیر آن بر ساکنین ساختمان و همسایه‌ها نیز می‌باشد. حفر کردن زمین برای تعویض لوله‌ها بر روی ساکنین تاثیر می‌گذارد. این فرایند نه تنها کار بسیار بیشتری خواهد بود که نیاز به زمان قابل توجهی دارد بلکه خطرات ناشی از گودال‌ها و توده‌های آوار نیز وجود دارد.

تعمیرات لوله یک روش با مزاحمت کمتر در نظر گرفته می‌شود. جدا از اینکه فرایندی سریع‌تر است، بازسازی آسان‌تر بوده و مزاحمت برای سایرین به حداقل می‌رسد. این روش همچنین گزینه‌ی بی‌خطر نیز می‌باشد.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه تهران پارس ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-ABTINSAZEHMODERN-IR

نشت یابی و رفع نم با دستگاه تهران پارس ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *