نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان رحمانی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان رحمانی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تعمیر لوله‌ها به روش‌های مختلفی انجام می‌شود، اما هر یک از این روش‌ها شامل محدودیت‌هایی نظیر سختی دسترسی به قسمت‌های داخلی یا خارجی لوله، زمان تعمیر طولانی و یا هزینه‌های هنگفت است…

در قسمت های قبلی انواع تست نشت لوله ذکر شده است. در این بخش تست های تکمیلی در ارتباط با نشت و ترکیدگی لوله ذکر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نشت یابی و ترکیدگی لوله با ما همراه باشید…

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان رحمانی-abtinsazehmodern-ir

تست‌های شیمیایی

تست‌های شیمیایی بطور کلی برای تایید ترکیب شیمیایی یا مقاومت در برابر خوردگی پایه و فلزهای جوش استفاده می‌شوند. برای مثال ممکن است ترکیب‌های خاص فلزات دخیل جهت بررسی انطباق با مشخصات کنترل شود. علاوه بر این، تحلیل شیمیایی فلز جوش می‌تواند نشان دهد که جوشکاری نتایج مورد انتظار را به همراه داشته است یا اجزاء نامطلوبی را به فلز جوش اضافه کرده است.

تست‌های خوردگی قابلیت جوش برای مقابله در برابر محیط خورنده را در طول دوره‌ی سرویس نشان می‌دهند. به علت هزینه و زمان، معمولاً مقاومت جوش در برابر خوردگی را نمی‌توان با استفاده‌ی تحت شرایط واقعی سرویس تست کرد. بنابراین، تست‌های تسریع خوردگی که تحت شرایط آزمایشگاهی انجام می‌شوند ارائه شده‌اند.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان رحمانی-abtinsazehmodern-ir

تست فشرده سازی

یک دستگاه تست به منظور فشرده کردن نمونه بصورت طولی تا زمانی که یک ترک یا تورفتگی روی سمت محدب نمونه ایجاد شود یا نمونه از وسط خم شود، استفاده می‌شود. در صورتی که قبل از خم شدن نمونه از وسط یک نقص ظاهر شود بلافاصله بار برداشته می‌شود. درصد ازدیاد طول با توجه به فاصله ابتدایی و نهایی بین علامت‌ها محاسبه خواهد شد.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان رحمانی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *