نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان مها ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان مها ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در قسمت های گذشته، در ارتباط با لوله ی PVC توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه شد. در این قسمت نحوه ی لوله کشی لوله PVC و تاثیر آن بر روی نم ، نشت ، ترکیدگی لوله ذکر می شود. 

لوله‌ی PVC از متداول‌ترین مصالح مورد استفاده برای لوله‌کشی جهت انتقال آب از آب گرم‌کن یا دیگ بخار به محدوده‌ی رشد گیاهان می‌باشد. در طول‌های بلند مدت و در نواحی گرم نشده، لوله‌های عرضه و برگشت باید جهت صرفه جویی در انرژی عایق شوند.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان مها ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

برای نصب لاستیک‌های EPDM از توصیه‌های سازنده در مورد فاصله گذاری، طول لوله و اندازه‌ی پمپ گردشی پیروی کنید. لوله‌کشی را می‌توان در ماسه‌ی کف دفن کرد یا در بالا یا زیر صفحات پهن قرار داد. برخی از سازندگان یک تخته‌ی عایق بندی شکاف دار را جهت قرار دادن لوله‌ها در بالای آن ارائه می‌کنند.

برای محصولاتی که در خاک رشد می‌کنند مانند سیب زمینی یا خیار، قرار دادن لوله‌ها در عمق ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متری امکان شخم زدن خاک روی آن را فراهم می‌کند. این کار را می‌توان با ایجاد یک شیار و سپس قرار دادن لوله در پایین آن یا خریداری یک دستگاه لوله گذار که به میله اتصال تراکتور وصل می‌شود انجام داد. برای نصب سطحی با استفاده از کیسه‌ها یا تغارها، لوله در بالای پلاستیک سطحی یا موانع علف هرز در زیر گیاهان قرار داده می‌شود.

برای بنچ‌ها، یک فاصله ۱۵ تا ۲۲ سانتی‌متری بین لوله‌ها با ۷ تا ۱۰ سانتی‌متر ماسه پوشانده شده و یک دمای یکنواخت ایجاد می‌گردد. ماسه باید مرطوب نگه داشته شود تا حرارت را انتقال دهد و معمولاً با یک ورقه پلاستیکی یا مانع علف هرز پوشیده می‌شود. یک ترکیب جایگزین شامل قرار دادن لوله در پایین بنچ و پوشاندن با شبکه‌ی سیمی و یک لایه پلاستیک می‌باشد. برخی از پرورش دهندگان لوله را زیر بنچ نصب می‌کنند تا غیر قابل دسترس باشد و گرما پخش شود.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان مها ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

لوله‌ها به صورت حلقه‌های تغذیه شده توسط یک هدر عرضه که طرف دیگر آن به یک هدر برگشت متصل شده نصب می‌شوند. با استفاده از یک سیستم برگشت معکوس، جریان در هر حلقه همان مسافت را طی کرده و حرارت یکنواختی را ایجاد می‌کند. اتلاف حرارتی از لوله‌های پلاستیکی و لاستیکی نسبتاً کند است، بنابراین طول‌های تا ۶۰ متر برای لوله‌ی نیم اینچی و ۱۲۰ متر برای لوله‌ی ۴/۳ اینچی نتایج خوب با حداقل اتلاف ناشی از اصطکاک را به همراه خواهند داشت.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه خیابان مها ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *