نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آیا می دانستید که شرکت های خدمات ساختمانی چگونه لوله های ترکیده را از سالم تشخیص می دهند؟ از چه روش هایی برای تست نشت یابی و ترکیدگی لوله استفاده می کنند؟

در این قسمت ، تکنیک های پیاده سازی شده در شرکت آبتین سازه مدرن به منظور نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله خدمت شما عزیزان ارائه شده است …

گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که تعمیر فوری نشتی لوله PVC، ولو به صورت اقدامی موقتی ضرورت می‌یابد. یک روش این است که لوله ترکیده و نشت دهنده را ببرید و آن را با یک مفصل جدید تعویض کنید، هرچند در بسیاری از موارد وصله زدن با محصول دکتر پایپ برای این که جلوی نشت را تا زمان تعمیر دائمی بگیرد، کافی خواهد بود. به این ترتیب لازم نیست مانند گذشته برای تعویض فوری لوله اقدام کنید.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

در تست‌های خمشی آزاد برای شکل پذیری از نمونه‌های مشابه با آنهایی که برای تست‌های خمشی هدایت شده بکار می‌روند، استفاده می‌شود. قبل از تست، خطوط اندازه در عرض نمونه‌ی فلز جوش داده شده حک می‌شوند. یک دستگاه تست برای ایجاد خمش استفاده می‌شود، نمونه در میان شانه‌های جیگ قرار می‌گیرد بطوری که جوش در مرکز واقع شود. سپس خم کننده به طرف پایین نیرو وارد می‌کند تا زمانی که نمونه حالت U شکل پیدا کند. در صورتی که نمونه دچار ترک شود یا نقائص باز دیگری بزرگتر از یک تعداد و اندازه‌ی مشخص شکل بگیرند یا نمونه بشکند، موفق نبوده است.

این خطوط یک فاصله حدود یک هشتم اینچی کمتر از عرض جوش به جا می‌گذارند. نمونه در ابتدا با نگه داشتن دو طرف آن یا شانه‌های روی غلتک یک خمش اولیه پیدا می‌کند و سپس تا زمانی که نمونه یک شکل دائم پیدا کند مرکز آن به سمت پایین فشار داده می‌شود.

یک دستگاه تست به منظور فشرده کردن نمونه بصورت طولی تا زمانی که یک ترک یا تورفتگی روی سمت محدب نمونه ایجاد شود یا نمونه از وسط خم شود، استفاده می‌شود. در صورتی که قبل از خم شدن نمونه از وسط یک نقص ظاهر شود بلافاصله بار برداشته می‌شود. درصد ازدیاد طول با توجه به فاصله ابتدایی و نهایی بین علامت‌ها محاسبه خواهد شد.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی و رفع نم با دستگاه در خیابان مدنی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *