نشت یابی و رفع نم با دستگاه نشت یاب آزادی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و رفع نم با دستگاه نشت یاب آزادی  ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در این قسمت از وب سایت شما را با ساختار لوله های آب و فاضلاب آشنا می کنیم. نشت یابی و رفع نم با دستگاه نشت یاب ، توسط کارکنان شرکت آبتین سازه مدرن با دقت و با پشتوانه ی تجربه ی چندین ساله انجام می شود.

اتصالات سه‌راه نوعی از اتصالات لوله‌کشی هستند که شبیه به حرف T انگلیسی می‌باشند. در این اتصالات، یک ورودی و دو خروجی وجود داشته که لوله‌های خروجی در زاویه‌ی 90 درجه به لوله‌ی ورودی قرار می‌گیرند. همچنین می‌توان از این اتصال برای تجمیع دو جریان (ورودی) در یک جریان دیگر (خروجی) استفاده کرد. این اتصالات در جنس‌ها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند. اگر سه طرف یک سه‌راه هم اندازه باشند به آن سه‌راه برابر و در غیر این صورت به آن سه‌راه نابرابر گفته می‌شود.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه نشت یاب آزادی  ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

از زانوها برای تغییر جهت جریان در بین دو لوله استفاده می‌شود. این زانوها معمولاً با زاویه‌های 22.5 درجه، 45 درجه و قائم موجود هستند. در صورتی که قطر لوله‌ها همسان باشد از زانوهای معمولی و در غیر این صورت از زانوهای کاهنده استفاده خواهد شد. زانوها از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. این اتصالات معمولاً به‌صورت مادگی ساخته شده و می‌توان آن‌ها را با استفاده از بات فیوژن یا جوش حرارتی به یکدیگر متصل کرد.

کاهنده یکی از اتصالات لوله‌کشی است که حجم جریان را از لوله‌ی بزرگ به کوچک کاهش می‌دهد. معمولاً دو نوع کاهنده وجود دارند. یکی از آن‌ها کاهنده‌ی متحدالمرکز بوده که شکلی مخروطی داشته و اندازه‌ی لوله در طول آن کاهش پیدا می‌کند. در این نوع از کاهنده احتمال حبس شدن هوا در بالای آن و ایجاد پوسیدگی وجود خواهد داشت. نوع دیگری از این اتصالات، کاهنده‌ی خارج از مرکز بوده که سطح بالایی آن هم تراز با لوله‌های بزرگ و کوچک و سطح پایینی آن به‌صورت شیب‌دار طراحی شده است. در این نوع از کاهنده‌ها احتمال حبس شدن هوا وجود نخواهد داشت.

نشت یابی و رفع نم با دستگاه نشت یاب آزادی  ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی و رفع نم با دستگاه نشت یاب آزادی  ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *