نشت یابی و نم و تشخیص ترکیدگی بوعلی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و نم و تشخیص ترکیدگی بوعلی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

لوله با تخلیه موازی باید در مسیر جریان فاضلاب نصب شود. با این کار از برگشت جریان در زمانی که جریان سریع است پیشگیری شده و کار نشت یابی و نم و تشخیص ترکیدگی به سادگی صورت می پذیرد .

نشت یابی و نم و تشخیص ترکیدگی بوعلی- http://abtinsazehmodern.ir

در این قسمت ، مراحل صحیح نصب لوله های آب ساختمانی ، به منظور جلوگیری از نشت و نم  آورده شده است . تکنسین های شرکت آبتین سازه مدرن ، با استفاده از همین روش های اصولی ، از نشت و نم جلوگیری کرده و یا در صورت بروز نم ، محل دقیق آن را شناسایی نماید .

  • مرحله 1: به آرامی به اطراف لوله اصلی فاضلاب ضربه زده تا عمق جریان را برای قرار دادن لوله‌های کوچک پیدا شود . صدای مبهم ناشی از ضربه زدن نشان‌دهنده این است که محل ضربه در زیر جریان فاضلاب قرار دارد و اگر در هنگام ضربه زدن صدایی شبیه به زنگ شنیدیم نشان می‌دهد که محل ضربه بالاتر از جریان فاضلاب قرار دارد .
  • مرحله 2: از لوله‌های فلزی کوچک به عنوان الگوی قوس استفاده کرده و سایز سوراخ مورد نظر را با استفاده از گچ ترسیم می کنیم .
  • مرحله 3: این خط را با استفاده از یک قلم‌تراش و چکش کوچک و سرد می شکافیم. به لوله‌ها به آرامی ضربه زده که باعث آسیب‌دیدگی لوله اصلی فاضلاب نشود .
  • مرحله 4: تا رسیدن به عمق 8/1 یا 16/3 اینچی به کار ادامه می دهیم .
  • مرحله 5: یک سوراخ کوچک در اطراف مرکز ایجاد کرده و آن قسمت را بر می داریم . همیشه از ضربه‌های آرام استفاده می کنیم .

نشت یابی و نم و تشخیص- http://abtinsazehmodern.ir

  • مرحله 6: سوراخ را به شکل بیضی درآورده و آن را بزرگ‌تر کرده تا در حد امکان با سایز لوله‌های فلزی کوچک هم سایز شود. لوله‌ها را در این سوراخ امتحان کرده تا از مناسب بودن سایز آنها اطمینان حاصل شود .
  • مرحله 7: لوله‌های فلزی را در محل مناسب قرار داده و دور آن را با کنف‌هایی در اطراف لبه فلنج می بندیم.
  • مرحله 8: لوله‌ کشی را با سیمان کشی اطراف لوله‌های فلزی به اتمام می رسانیم . از مقادیر کافی ملات در زیر لوله‌های فلزی، کف شیر و کناره‌ها و اطراف آن استفاده می کنیم . اتصالات را تا زمان سفت شدن ملات در محل خود نگه می داریم .

نشت یابی و نم و تشخیص ترکیدگی بوعلی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی و نم و تشخیص- http://abtinsazehmodern.ir

در شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *