نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب حسن آباد زرگنده ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب حسن آباد زرگنده ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

اطمينان از سازه هميشه به عنوان يك اصل براي مهندساني كه مسوول طراحي پروژه هاي عمراني بوده اند، مطرح بوده است. جلوگیری از نشت یابی و تخریب ساختمان هم یکی از دغدغه های اصلی مهندسان معمار و عمرانی بوده است . اما با این وجود ، هنوز هم ساختمان های زیادی بر این اساس متضرر می شوند. 

نشت يکي از مهمترين مشکلات شبکه هاي توزيع آب است که همه ساله هزينه هاي هنگفتي را به مسوولين شهري تحميل مي نمايد. نشت يابي با روش هاي کنوني زمانبر و پر هزينه است. بدين منظور روش هاي نشت يابي سراسري مبتني بر کاليبراسيون فشارهاي گره اي اخيرا مورد توجه قرار گرفته است. يکي از اين روش ها، نشت يابي بر اساس واسنجي شبکه با کمينه سازي اختلاف مقادير مشاهداتي و محاسباتي فشار و دبي از طريق مدل سازي و بهينه يابي به روش الگوريتم ژنتيک است. متاسفانه اين روش ها هنوز به دقت مناسب براي کاربرد در سطح شبکه هاي واقعي نرسيده اند. در پژوهش های نوین دانشگاهی و میدانی که با کاليبراسيون عادي شبکه آغاز شده و پس از اتمام واسنجي با حذف برخي از گره ها از بين پارامترهاي تنظيمي و کاهش دامنه جستجو، مجددا واسنجي شبکه را به انجام مي رساند. بررسي ها انجام شده کارايي بسيار مناسب اين روش را براي بهبود نشت يابي در شبکه نشان داده است.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب حسن آباد زرگنده ۰۹۱۲-abtinsazehmodern-ir

توزیع غیر یکنواخت آب در طول مکان و زمان، وجود بیشترین تقاضای آب در زمان وقوع کمترین بارندگی، عدم توازن بین عرضه و تقاضای آب و همچنین افزایش تقاضای آب و محدودیت منابع آبی، استفاده بهینه از منابع آب را ضروری ساخته است. در حال حاضر یکی از بزرگترین معضلات در شبکه های آبرسانی نشت می باشد، بنابراین کاهش مقدار آب به حساب نیامده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

افزايش حوادث و نشت در شبكه هاي توزيع آب شهري بدليل افزايش سن لوله ها از جمله عواملي است كه اصلاح شبكه را ضروري مي سازد. مهمترين قيد تصميم گيري در اين ارتباط محدوديت منابع مالي مي باشد و‌ آنچه مساله را پيچيده مي نمايد تعدد عوامل و پارامترهاي موثر در امر برنامه ريزي است. 

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب حسن آباد زرگنده ۰۹۱۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب حسن آباد زرگنده ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *