نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب در کارگر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

  نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب در کارگر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تا کنون در ارتباط با انواع لوله های آب در ساختمان، ویژگی ها ، مزایا و معایب و میزان سختی و مقاومت آن ها در جلوگیری از نشت و ترکیدگی ها سخن به میان آمد. اما در ارتباط با لوله های گالوانیزه که از قدیم الایام بسیار پرکاربرد هستند صحبتی به میان نیامد . به همین علت ، در این بخش توضیحاتی مختصر ، خدمت شما عزیزان ارائه شده است. با ما همراه باشید…

در صنعت آهن آلات، بر روی فلزاتی که نسبت به خوردگی آسیب پذیر می باشند پوششی از فلز روی قرار می دهند که این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و این عمل توسط گالوانیزاسیون صورت می گیرد. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب در کارگر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

در مورد لوله های فولادی نیز برای حفاظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها لوله گالوانیزه گفته می شود. معمولا طول لوله گالوانیزه حدود ۶ متر می باشد. اتصالات لوله گالوانیزه برشن، کمربند و قفل می باشد. ضریب هیزم ویلیام این محصول نیز بر حسب اینچ محاسبه می گردد. هم چنین لوله گالوانیزه توسط دنده پیچ ها به هم دیگر متصل گردیده و به وسیله مواد مناسب آب بندی می شوند. به طور کلی دو نوع لوله گالوانیزه داریم که شامل لوله گالوانیزه آهنی و لوله گالوانیزه فولادی می باشد.

لوله‌ها را از نظر جنس، کاربرد و نحوه اتصالات تقسیم می‌کنند. لوله های گالوانیزه یکی از رایج‌ترین انواع لوله‌ها هستند.
این لوله‌ها که پوشش گالوانیزه دارند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند و در کاربردهای آب، گلخانه، حصارکشی، سازه فلزی، تصفیه خانه‌ها، کشاورزی و آبرسانی و دکل‌های مخابراتی کابل برق و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.
برای محافظت از خوردگی و آسیب‌پذیری فلزات توسط عمل گالوانیزاسیون، پوششی از فلز روی را روی این گونه فلزات آسیپ‌پذیر قرار می‌دهند. این پوشش متشکل از لایه روی و ترکیباتی از آهن است. این نوع فلزات کاربرد زیادی در صنعت دارند.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب در کارگر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب در کارگر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *