نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب شمال تهران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب شمال تهران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

همراهان همیشگی وب سایت آبتین سازه مدرن سلام. تا کنون سعی نمودیم تا مطالب کاربردی را در ارتباط با نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله ، خدمت شما ارائه نماییم. 

حتی اگر بطور واضح در مفاد قرارداد یا توسط کارفرما ذکر نشده باشد، قبل از شروع مرحله نهایی استفاده از خط لوله، همواره توصیه می‌شود که یک بازرسی اتصال و تست فشار شبکه کامل انجام شود. بطور کلی، تست‌ها با تقسیم بندی بخش‌هایی با فواصل مناسب که باید با سیستم‌های مخصوص مانند فلنج‌های خالی با اتصال برای فشارسنج‌ها، پمپ‌ها، دریچه‌ها و غیره بسته شوند، انجام می‌گیرند.

افت فشار در لوله‌ها می‌تواند نشانه شکاف یا نشتی در آنها باشد. اگر افت فشار در لوله‌های محل سکونت یا کار شما به دلیل نشتی یا ترکیدگی است نگران تعمیر آنها نباشید.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب شمال تهران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir.JPG

استاندارد UNI7129 روش تست زیر را بیان می‌کند:

  • اولین قرائت باید با استفاده از فشارسنج با حساسیت حداقل ۰.۱ میلی‌بار انجام شود. قرائت دوم بعد از ۱۵ دقیقه انجام خواهد شد.

  • نتیجه تست در صورتی مثبت می‌باشد که هر دو مقدار هیچ افت فشاری را نشان ندهند.

  • در صورت وجود نشتی، باید بررسی شده و برطرف شوند؛ سپس انجام یک تست مجدد بر روی شبکه ضروری است.

بارگیری

مقطع خط لوله‌ی مورد آزمایش باید با آب با سرعت کمتر از ۱ متر در ثانیه پر شود. پر کردن با آب باید در حین باز بودن دریچه‌ها انجام شود تا امکان خروج آب را فراهم کنند. آب باید دارای کیفیت خوبی باشد تا از آلودگی شبکه و آب حمل شده در طول کار خط لوله جلوگیری شود. بعد از اتمام پر شدن خط لوله و تخلیه هوا، به صورت دستی دستگاه‌های تخلیه را ببنید. کل خط لوله باید برای حداقل ۳ ساعت تثبیت شود. تست ترجیحاً بعد از ۲۴ ساعت انجام می‌گیرد.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب شمال تهران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir.JPG

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب شمال تهران ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *