نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب عراقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب عراقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت آبگرمکن مشخص‌کننده وجود برخی مشکلات از شل بودن شیر گرفته تا ترک‌خوردگی و شکستگی تانک آب آن است. در واقع، تجمع آب در اطراف آبگرمکن همیشه نشان‌دهنده نشتی نیست  این ممکن است به دلیل تبخیر باشد.

اگر آبگرمکن نشت دارد، شیر تخلیه فشار دما را نیز بررسی کنید. همه آبگرمکن ها به شیر تخلیه فشار دما مجهز هستند که معمولاً در کنار آبگرمکن قرار دارد. این شیر یک وسیله مطمئن برای پیشگیری از ترکیدن تانک در زمان بالا رفتن دما یا افزایش فشار است. شیر تخلیه غالباً پلاستیکی یا مسی بوده و به لوله‌های مسی که برای خروج مطمئن و تخلیه مستقیم از سمت پایین تعبیه شده‌اند متصل است.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب عراقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

اگر نشتی از فیتینگ‌های تانک یا مخزن باشد، شما باید شیر قدیمی را باز کرده، رزوه‌های آن را تمیز کرده و دوباره آن را وصل کنید اما بهتر است که آن را با یک شیر جدید تعویض کنید. اگر نشت از شیر خروجی است، این شیر باید تعویض شود. برای تعویض شیر، ابتدا باید برق ورودی ابگرمکن برقی یا گاز ورودی آبگرمکن گازی را خاموش کرده یا ببندید. ورودی آب سرد را بسته و یک شلنگ به شیر تخلیه متصل کنید که یک سر آن نیز در فاضلاب کف ساختمان قرار داده شده است. شیر تخلیه و شیر آب گرم را باز کرده تا هوای داخل مخزن در هنگام تخلیه آن خارج شود. زمانی که مخزن تا زیر شیر تخلیه فشار دما تخلیه شد می‌توانید شیر را با استفاده از یک آچار فرانسه تعویض کنید.

رزوه‌های بدنه تانک را تمیز کرده و برای بستن شیر جدید از نوار تفلون استفاده کرده و سپس شیر را نصب کنید. شیر را در هنگام نصب به اندازه کافی سفت کنید و سپس لوله‌ها را به آن وصل کنید. مخزن را قبل از باز کردن شیر ورودی گاز یا روشن کردن ابگرمکن از آب پر کنید. 

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب عراقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

به هر حال تخصص و تجربه ی یک نشت یاب و متخصص این امر در سهولت نشت یابی و جلوگیری از خطرات جانی و مالی احتمالی بسیلر موثر است. پس برای مشاوره با ما درنگ نکنید…

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب عراقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط