نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب مطهری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب مطهری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

 یکی از مهم ترین این مشکلات ترکیدگی و نشتی لوله ها می باشد که سبب وارد آمدن خسارات فراوان به ساختمان و واحد مسکونی فرد می شود .

در روش های سنتی افراد می بایست برای تشخیص ترکیدگی و تعیین محل دقیق آن زمان و هزینه زیادی صرف می کردند ولی اکنون می توانید با استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان رسا تاسیسات در کم ترین زمان و بدون تخریب و وارد آمدن خسارت به بنا محل دقیق ترکیدگی یا نشتی لوله را شناسایی کنید و نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

یکی از مهم ترین عللی که ضرورت بررسی و تعمیر دوره ای لوله ها را نشان می دهد ، جلوگیری از ترکیدگی یا نشتی لوله ها و در نتیجه ی آن افت فشار آب ، به وجود آمدن نم و رطوبت در سقف یا دیوارها و یا کف سرویس ها ، وارد آمدن خسارت یه اجزای مختلف داخلی و بیرونی ساختمان و غیره می باشد.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب مطهری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

متخصصان ما آماده هستند تا در سریع ترین زمان ممکن بعد از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و نسبت به تشخیص ترکیدگی با دستگاه های پیشرفته الکترونیکی و مادون قرمز و رفع آن اقدام نمایند.

انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد . از انواع دستگاه های حرارتی گرفته تا مدل هایی که بر اساس امواج کار می کنند .

  • دستگاه های حرارتی : 

این نوع دستگاه که نوعی حرارت سنج محیطی می باشد با دارا بودن فیلترهای حرارتی مختلف امکان تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله های آب ، لوله های موتورخانه ، لوله های پکیج و … را حتی از پشت دیوار و سطوح مختلف ممکن می سازد.

  • دستگاه های مادون قرمز :

این نوع از دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق زمین بسیار مناسب هستند . روش کار این دستگاه ها بدین گونه است که دارای یه فرستنده و گیرنده ی امواج هستند که درون یک محفظه تعبیه شده اند ، این دستگاه با ارسال امواج و دریافت بازخورد آن ها از لوله ها محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را بدون کوچک ترین تخریب شناسایی می کند.

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب مطهری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یاب آب با دستگاه نشت یاب مطهری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *