نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

همراهان شرکت آبتین سازه مدرن سلام. در این بخش قصد داریم تا شما را با نشت استخر آشنا کنیم. نحوه تشخیص نشت استخر چگونه است؟ آیا استخر هم نم می کند ؟ و … 

در برخی موارد یک استخر که آب آن کم می‌شود واقعاً نشتی ندارد. آب همه استخرها ممکن است به دلیل تبخیر یا نفوذ آب در سطوح کم شود. حتی اگر ساختار استخر نیز با مواد مرغوب بسیار عالی ساخته شده باشد ممکن است در هر ماه یک اینچ از سطح آب به دلیل نفوذ در سطوح کم شود.

درختان نیز ممکن است باعث کم شدن آب استخرها شوند. درختانی که آب زیادی مصرف می‌کنند مانند درخت بید یا درخت افرا غالباً در کنار مخازن استخرها رشد می‌کنند. ریشه‌های این درختان ممکن است مستقیماً آب را از استخری که در نزدیکی آنها است جذب کند.

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

کاهش آب استخر در نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب  به سایز، نوع و تعداد درختان اطراف آن و سایز خود استخر بستگی دارد و ممکن است چند اینچ از آب استخر به همین دلیل در هر ماه کاهش یابد. کاهش آب استخرها به دلیل تبخیر شدن و کشیدن آب توسط ریشه درختان به ندرت به 12 اینچ می‌رسد. کاهش سطح آب بیش از این مقدار نشان‌دهنده وجود نشت در استخر است.

در برخی موارد نشت در مخازن استخرها یا در آبگیرها به راحتی مشخص می‌شوند. در این گونه موارد ممکن است آب نشتی از استخر در سطح دیواره بیرونی استخر دیده شود و محل نشت را نشان دهد. قسمت‌های خیس و رشد گیاهان باتلاق‌زی در کف آب‌بند استخر یا مخازن آن ممکن است نشان‌دهنده محل نشت باشند. استفاده از برخی از رنگ‌ها نیز می‌تواند برای تشخیص محل نشت مفید باشند. پاشش رنگ‌های جامد خوراکی در استخر و در نزدیکی محل خیس شده در کنار مخزن می‌تواند در تشخیص قطعی نشت در محل مورد نظر کمک کند. نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب باید مراقب باشید که از مقدار کمی زنگ بی‌اثر و خوراکی به این منظور استفاده کنید.

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

یکی دیگر از مشخصات استخرهایی که مخزن آنها نشت دارد این است که آب زیادی از یک نقطه خاص خارج می‌شود که بیشتر از حدی است که بتوان نشت آب را از این طریق کاهش داده یا متوقف کرد. در این موارد، محل نشت را می‌توان در سطح آب یا نزدیک به آن در اطراف استخر یافت.

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان دکتر قریب ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *