نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان کیایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان کیایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت همراهان همیشگی شرکت آبتین سازه مدرن. در این بخش از وب سایت ، شما را با علائم نشت یاب آب و نم و روش نشت یابی توالت های فرنگی آشنا می کنیم .

توالت فرنگی در طول زمان دچار خرابی می شود و احتیاج به سرویس دارد و پیشنهاد می شود رفع اشکال و سرویس توالت فرنگی حتما توسط متخصص انجام شود تا دچار زیان نشوید . 

گاهی اتفاق می افتد که آب داخل توالت با سرعت کم تخلیه می شود و فشار لازم را ندارد ، این مشکل اقلب مربوط به شترگلو می شود که یا زاویه مناسب را ندارد و یا به جهت محدودیت فضا و انتخاب آکس غیر مناسب از زانویی در اتصالات استفاده شده .

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان کیایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

نشتی توالت فرنگی نیز معمولا از اتصالات درونی اتفاق می افتد و حتی ممکن است به دلیل فرسوده شدن اتصالات و لوله کشی باشد که در این صورت باید آنها را تعویض نمود .

نشت آب توالت فرنگی موجب اسیب رساندن و در نهایت تخریب فضای اطراف چاه توالت خواهد شد . نم زدن آب در اطراف توالت بدون تعمیرات امکان پذیر نخواهد بود. قبل از آنکه به تعمیرات فضای اطراف توالت فرنگی بپردازید باید علت نشتی در اطراف چاه توالت فرنگی مشخص شده و پس از رفع مشکل به تعمیر توالت فرنگی بپردازید. نشت یاب آب و نم

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان کیایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

نشانه های نشتی توالت فرنگی

از جمله نشانه های نشتی در توالت فرنگی شامل انتشار بوی بد در توالت و حتی منزل، دیدن نم در فضای داخلی توالت، نشت اب از چاه توالت، بیشتر شدن حشرات در توالت می باشد. با دیدن هر کدام از این نشانه ها بهتر است هر چه سریعتر اقدام بهتعمیر توالت فرنگی خود کنید. مشورت با یک متخصص امری مهم و ضروری می باشد زیرا اگر علت بروز مشکل نشتی توالت فرنگی به درستی برطرف نشود پس از تعمیرات دوباره شاهد نشتی توالت فرنگی خواهید بود.

عوامل ایجاد نشتی توالت فرنگی

از جمله مواردی که سبب بروز نشتی در توالت فرنگی می باشد بافت قدیمی چاه در ساختمان های قدیمی است. این چاها در سالهای پیش بدون در نظر  گرفته شدن اصول حرفه ای حفر چاه بنا شده اند و حال شما را با مشکل نشتی اب مواجه نموده اند .

برخی افراد با وجود آنکه چاه منزل خود را به تازگی تخلیه کرده اند باز هم از مشکل نشتیآب فاضلاب در منزلشان شکایت دارند . اگر شما نیز با این مشکل روبه رو هستید چاره ی کار شما تبدیل چاه کهنه به نو خواهد بود .

اما اگر مدت هاست که چاه فاضلاب منزل را تخلیه نکرده اید راه حل شما برای از بین بردن علت نشتی توالت فرنگی تخلیه چاه می باشد. اگر شرکت تخلیه چاه فاضلاب تشخیص داد که چاه منزل شما قدیمی و فرسوده است می توانید علاوه بر تخلیه چاه فاضلاب، تعمیرات چاه را نیز در اولویت قرار دهید تا پس از مدت کوتاهی دوباره با این مشکل مواجه نشوید .

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان کیایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

نشت یاب آب و نم با دستگاه خیابان کیایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

شماره تلفن های شرکت با پاسخگویی شبانه روزی

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : ایمن تک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *