نشت یاب با دستگاه نشت یاب خیابان گلدار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب با دستگاه نشت یاب خیابان گلدار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آیا می دانستید که لحیم کاری صحیح و اصولی لوله های آب و فاضلاب ، بر جلوگیری از نشت، نم و ترکیدگی لوله های آب تاثیرگذار است ؟ در این قسمت از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن ، شما را با یکی از اصطلاحات اساسی تاسیسات ساختمانی که لحیم کاری می باشد ، آشنا می سازیم :

برای لحیمکاری معمولا از دو هویه چکشی استفاده می کنند تا همیشه از آن ها در حال کار و دیگری در حال داغ شدن باشد . در کار های معمولی باید کناره های هویه از چهار طرف و به فاصله حداقل 2 سانتی متر از نوک ، با قلع پوشیده شود . ولی برای لحیمکاری قسمت زیر اتصال فقط یکی از سطوح هویه را باید با قلع پوشانید . این سطح ، باید سطح نزدیک به درز لحیمکاری باشد. این کار از شره کردن لحیم از اطراف اتصال جلوگیری می کند . 

نشت یاب با دستگاه نشت یاب خیابان گلدار-abtinsazehmodern_ir

چگونگی لحیمکاری سر لوله سربی با طوقه برنجی :

به کمک سوهان نرم سر لوله را آماده کنید . با استفاده از ماده تجاری ناکوراد حلقه را قلع اندود کنید.

برای پلیسه گیری سر لوله از سوهان نرم و برای برقوزدن آن از چاقو استفاده کنید. با سنگ سنباده تخت سطح لوله را پرداخت کنید تا کاملا داخل طوقه برنجی جا بگیرد. 

حدود 30 میلیمتر تا 32 میلیمتر از سر لوله باید داخل طوقه شود سپس با استفاده از تیغ سر کج سر لوله را به اندازه 25 میلیمتر به اضافه طول اتصال که تقریبا معادل 55 میلیمتر است بتراشید و روی ان را روغن یا پیه آب کرده بمالید. سپس لوله را محکم داخل طوقه جا بزنید مقداری تنه کار به داخل طوقه برنجی (تا قسمتی که لوله سربی داخل می شود) بزنید.

حالا با تیغ به فاصله 25 میلیمتر از سر لوله را خط بیندازید، سپس با فرچه سیمی 75 میلیمتر اضافه را پاک کنید. روی این قسمت را نیز تنه کار بزنید . با استفاده از تیغ سرکج سر لوله را به عرض 25 میلیمتر تمیز کنید و مجددا روی آن پیه اب کرده بمالید . در آخر کاغذ صمغ انددی روی آن قرار دهید. پس از لحیم مالی ، سر لوله و اتصال را برای تست اماده کنید .

نشت یاب با دستگاه نشت یاب خیابان گلدار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

لازم به توضیح است که لحیمکاری لوله های آب و فاضلاب ، امری تخصصی بوده و مستلزم کسب تجربه می باشد. در صورت لحیمکاری نادرست ، لوله ها ترکیده شده یا نشت می کنند. 

برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید

نشت یاب با دستگاه نشت یاب خیابان گلدار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با پاسخگویی 24 ساعته 

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *