نشت یابی با دستگاه نشت یاب میدان امام حسین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب با دستگاه نشت یاب میدان امام حسین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آیا می دانید  منبع آب انبساط چیست؟ در این قسمت از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن شما را با این اصطلاح لوله کشی و نشت آشنا می سازیم . داشتن اطلاعات پایه ای تاسیسات ساختمانی ، برای هر فردی حائز اهمیت و کاربردی می باشد . به طوری که امکان تشخیص نشت و ارجاع آن به تکنسین ها را جهت رفع عیوب حاصله امکان پذیر می سازد .

لوله در اثر عوامل مختلفی ممکن است دچار ترکیدگی شود. یخ زدگی، حرارت، فرسودگی، اتمام عمر مفید لوله و اتصالات آن و یا استفاده از لوله های با کیفیت پایین و فلزی برخی از دلایل ترکیدگی می باشد .

نشت یاب با دستگاه نشت یاب میدان امام حسین-abtinsazehmodern_ir


در مناطق سردسیر لوله بعد از یخ زدگی دچار انقباض و ترکیدگی می شود به همین منظور باید از لوله با ضخامت معین و در کنار آب گرم استفاده شود که حتی المقدور از یخ زدگی جلوگیری شود. در مواردی که لوله به دلیل نم و به مرور زمان دچار پوسیدگی می شود و می ترکد، لازم است کل لوله تعویض شود. زیرا اگر به صورت تکه ای تعویض شود بعد از مدتی لوله قدیمی دچار پوسیدگی می شود و می ترکد. در سرویس های مختلف اعم از توالت، حمام و آشپزخانه دقت به این نکات بسیار مهم می باشد که لوله کشی بعد از مدت طولانی دچار مشکل نشود.
 در سیستم های موتورخانه و گرمایشی برای متعادل کردن و بالانس کردن گردش آب به طور یکسان در کلیه لوله های مجتمع و جلوگیری از هوا گرفتن لوله ها از منبع آب انبساط استفاده می شود.

در صورت هوا گرفتن لوله ها هر چند که سرعت گردش آب در لوله ها به وسیله دینام بیشتر شود و هر مقدار درجه گرمای آب بیشتر شود تأثیری نداشته و آب به درستی گرم نمی شود و یا سرد است. در این مواقع به منبع آب انبساط دقت نشده است. این منبع در پشت بام واقع شده و بسته به تعداد آپارتمان های یک مجتمع در ابعاد گوناگون و به منظور متعادل کردن گردش آب می باشد.

نشت یاب با دستگاه نشت یاب -abtinsazehmodern_ir

در مواقعی که آب سرد است ، آب رادیاتورها کامل نیست، گرمای مطلوبی ندارد و یا آب گردش ندارد شیری که از برای پر کردن این منبع است باید باز شود تا پر شود. بعد از پر شدن، چگالی آب در لوله ها بالانس می شود و باعث گردش خوب آب در سایر لوله های مجتمع می شود.

گوش به زنگتان هستیم

نشت یاب با دستگاه نشت یاب میدان امام حسین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با پاسخگویی 24 ساعته 

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *