نشت یاب لوله آب با دستگاه در احتشامیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب لوله آب با دستگاه در احتشامیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت آبتین سازه مدرن

در قسمت گذشته توضیحاتی در ارتباط با لوله پروپیل شرح داده شد. اما در این بخش معایب و مشکلات پیش رو با این لوله را شرح می دهیم.

لوله های پلی پروپیلن به لوله های تک لایه پلیمری گفته می شود که بعد از لوله های فلزی وارد جریان سیستم لوله کشی ساختمان شدند. این لوله ها اکثرا به رنگ سفید و سبز هستند که رنگ سفید آنها مرسوم تر است. این لوله ها توسط دستگاه مخصوصی به اسم دستگاه جوش به اتصالات خود جوش می خورند لغایت سیستم لوله کشی ایجاد شود. از این لوله ها اغلب برای انتقال آب آشامیدنی در درون ساختمان های اداری و مسکونی و بعید از روشنایی آفتاب کاربرد می شود.

نشت یاب لوله آب با دستگاه در احتشامیه-abtinsazehmodern-ir

معایب:

  • عبور نور و اکسیژن : گرد از معایب لوله های پلی پروپیلن عبور نور و نفوذ اکسیژن به تو لوله است. این موضوع سبب رشد جلبکها شده و طعم و بوی آب موجود در آنرا تغییر می دهد. چاره این دشوار این است که این لوله ها را در پوششی از مصالح ساختمانی قرار دهیم الی از نفوذ آنها بازدارندگی شود.
  • عدم پایداری در برابر اشعه خورشید و UV: لوله های پروپیلن در روبرو اشعه سر راست خورشید و اشعه UV ایمن نیستند و ممکن است ساختار رشته شیمایی آنها در طویل مدت فرو ریزد یا سست شود. برای رفع این سخت نیز می توان از پوشش ساختمانی یا عایق کاربرد کرد، یا ینکه آنها در سایه قرار داد.
  • انبساط طولی : لوله های پلی پروپیلن برخلاف لوله های فلزی یا ۵ لایه حائز لایه فلزی نیستند. این موضوع سبب شده که انبساط طولی آنها در حالت آزاد چشم گیر باشد. به همین خاطر بهتر است این لوله ها بدست بستها به حصار محکم شوند یا اینکه ذیل پوششی از ملات سیمان پیمان گیرند. ملات سیمان انبساط طولی این لوله ها را کاهش دیتا و از نازک شدن آنها جلوگیری به عمل می

نشت یاب لوله آب با دستگاه در احتشامیه-abtinsazehmodern-ir

نشت یاب لوله آب با دستگاه در احتشامیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *