نشت یاب لوله آب با دستگاه سهروردی شمالی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب لوله آب با دستگاه سهروردی شمالی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲​
در لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان، به منظور نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله آب معمولا از یک انشعاب اصلی وارد لوله تقسیم کننده می گردد و بعد از آن توسط یک یا چند مسیر جداکننده وارد ساختمانهای چند واحدی یا تک واحدی می گردد و انشعاب های آب سرد و گرم مصرفی، برای ورود به هر واحد در نظر گرفته می شود.

با توجه به وجود انشعابهای متعدد در لوله کشی آب بخصوص در مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ و همچنین لزوم بالا بودن  ثبات و دوام  لوله ها و پائین بودن هزینه های در نظر گرفته شده،

مزایای استفاده از لوله های پنج به شرح زیر می باشد :

  • مقاومت مکانیکی بالا
  • شکل پذیری آسان
  • طول زیاد کلاف
  • کمترین میزان ضایعات نسبت به سایر انواع
  • کاهش قابل توجه میزان مصرف اتصالات
  • سرعت نصب بالا
  • عمر مفید طولانی
  • صرفه جوئی در هزینه
  • عدم نفوذ اکسیژن و اکسیده شدن تاسیسات شیرهای اصلی

نشت یاب لوله آب با دستگاه سهروردی شمالی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

شیرهای اصلی ترموستاتیك بیشتر در ساختمان های تجاری به كار می روند و به مقادیر آب زیادی نیاز دارند. این شیرها آب خروجی از دیگ یا آبگرمكن را به دمای پایین تری تعدیل می نمایند. برای مثال یك شیر اصلی در یك هتل یا یك آپارتمان برای تعدیل آب 180 درجه فارنهایت كه از یك دیگ خارج می شود به دمای حداكثر 140 درجه فارنهایت به كار می رود.

 شیر اصلی، اولین شیری است كه در سیستم به كار می رود هر چند كه این شیر مصرف كننده در برابر سوختن یا تاول زدن محافظت نمی كند.

چرا كه این شیر در هنگام نصب بر روی یك درجه حرارت معین تنظیم می شود و باعث می شود كه دمای آب ورودی مطابق با دمای برنامه ریزی شده باشد. در بسیاری از موارد شیر اصلی در طبقه اول و یا طبقه همكف قرار می گیرد.

یعنی تا حد امكان در نزدیكی منبع تامین آب گرم. وقتی كه دمای آب توسط شیر اصلی تعدیل گردید با تكیه بر سیستم گردش مجدد می توان از تامین دمای مورد نظر برای آب اطمینان حاصل نمود.

مهندسین نشت یابی باید در خصوص افت دمای حاصل از گردش مجدد، تمهیدات لازم را در نظر بگیرند، اگر سیستم حفاظت از گرما در سیستم نصب نشده باشد، دمای آب ممكن است تا 100 یا 105 درجه فارنهایت پایین بیاید حتی اگر شیر اولیه روی دمای 120 درجه فارنهایت تنظیم شده باشد.

نشت یاب لوله آب با دستگاه سهروردی شمالی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یاب لوله آب با دستگاه سهروردی شمالی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *