نشت یاب لوله آب با دستگاه شهرک بهرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یاب لوله آب با دستگاه شهرک بهرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در دو قسمت قبلی ، تعدادی از تکنیک های نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله ذکر شد. رفع موانع بین خطوط تسهیلات زیر زمینی ، کنترل و تعیین حداقل سرعت برای خطوط ، شناسایی فاضلاب سطحی ، تعدادی از اقدامات کارکنان شرکت آبتین سازه مدرن شرح داده شده است. 
 

  • برای رفع موانع بین خطوط تسهیلات زیرزمینی حداقل فاصله عمودی رفع مانع بین لوله کشی زیرزمینی و خطوط فاضلاب 300 میلیمتر در نظر گرفته می شود و در صورتی که لوله ها افقی ادامه یابند ، فاصله افقی مرکز به مرکز لوله یک متر خواهد بود.
  • توجه فرمایید که کمترین سرعت برای خطوط با حداکثر ظرفیت بازدهی 0.6 متر در ثانیه می باشد و هر جا آب ذرات جامد را حمل می نماید مانند ماسه از حوضه هی غیر روکش دار ، سرعت تا 0.9 متر در ثانیه افزایش می یابد .
  • بیشترین سرعت برای لوله که احتمال فرسایش آن وجود دارد 5/1 متر در ثانیه است و بیشترین سرعت برای سایر لوله ها دو متر در ثانیه است .

نشت یاب لوله آب با دستگاه شهرک بهرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نخستین کار برای طراحی سیستم فاضلاب بارندگی قرار دادن آزمایشی خطوط فاضلاب می باشد. راه های فاضلاب موجود در خیابان ها بر اساس شیب های طبیعی زمین ادامه پیدا می کنند. به علت این که اتصالات منازل ضروری نیستند، نیازی نیست که فاضلاب ها در مجاورت قطعات زمین باشند و این امر موجب می شود تا مسیرهای کوتاه تری را نسبت به فاضله های بهداشتی طی کنند. 

برای نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله بخش های فرعی زهکشی هم به هر خط فاضلاب ترسیم می شوند. لازم به ذکر است که بخش های فرعی دربرگیرنده ی  تقسیم منطقه طرح فاضلاب به مساحت های کوچکتر می باشند. خطوط تراز طبیعی زمین روی نقشه رسم می شوند و به خاطر داشته باشید که آب پشت بام ها و قسمت های جلوی ساختمان ها به طرف خیابان تخلیه می شوند .

همچنین گوشه و اطراف ساختمان ها طوری شیب بندی می شوند که قسمتی از آب به جلوی ساختمان و قسمتی به خیابان های اطراف هدایت شوند .

نشت یاب لوله آب با دستگاه شهرک بهرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

متخصصان مجرب شرکت آبتین سازه مدرن با تلاشی شبانه روزی ، آماده خدمت رسانی به هموطنان تهرانی می باشند. کافیست با ما تماس بگیرید.

نشت یاب لوله آب با دستگاه شهرک بهرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *