دوربین مداربسته_http://abtinsazehmodern.ir

نصب دوربین مداربسته – 09127527087

نصب دوربین مداربسته – 09127527087

شرکت آبتین سازه مدرن آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته در سراسر ایران زمین و همچنین ارائه خدماتی از قبیل تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه، لوله بازکنی، تعمیرات موتورخانه و… می باشد.

شرکت آبتین سازه مدرن امروز به بررسی دوربین مدار بسته دیجیتال با بهترین کیفیت ها خواهد پرداخت:

دوربین های مدار بسته دیجیتال به دوربین هایی گفته می شود که کیفیت تصویری آن ها بالاتر از 1 مگا پیکسل است و نسبت به دیگر دوربین ها دارای کیفیت بالاتری است. البته لازم به ذکر است که این دوربین ها نسبت به دیگر دوربین های مداربسته دارای قیمت و هزینه نصب بالاتری نیز می باشند.

نهایت کابل مورد استفاده در این دوربین ها برای نصب آن به دستگاه حدود صد متر است و برای هر دستگاه می توان NVR کابل کشید. برای کابل کشی این نوع دوربین های مدار بسته دیجیتال لازم است تا از نوع کابل های شبکه استفاده کرد ه این نوع کابل ها اعم از شبکه کت شش و شبکه کت پنج می باشند. برای نصب دوربین های دیجیتال مدار بسته لازم است تا به دستگاه NVR وصل شوند و یا مستقیما روی شبکه قرار گیرند.

دوربین مداربسته_http://abtinsazehmodern.ir
دوربین مداربسته_http://abtinsazehmodern.ir

 

تنها عیب و نقطه ضعف کاربری و استفاده از این نوع دوربین های مدار بسته نسبت به دیگر انواع دوربین های مدار بسته متراژ پایین کابل های آن است که شاید برای هر مکانی مناسب نباشد و یا به سختی بتوان این نوع دوربین ها را برای هر مکانی نصب نمود. ولی به هر جهت بهترین نوع دوربین ها به شمار می رود و کیفیت فوق العاده عالی و با کیفیتی در ضبط تصاویر دارند. که این مورد می تواند دوربین های مدار بسته دیجیتال را از سایر دوربین های مدار بسته اعم از دوربین های مدار بسته آنالوگ و دوربین های مدار بسته AHD جدا کند.

دوربین مداربسته
دوربین مداربسته_http://abtinsazehmodern.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *